نرده شیشه ای

نرده شیشه ای

دیتیل نرده شیشه ای، یراق آلات نرده شیشه ای، قیمت نرده شیشه ای، انواع مدل نرده شیشه ای، نرده شیشه ای بالکن، نرده شیشه ای پله، نرده شیشه ای دفنی، لیست قیمت نرده شیشه ای، قیمت نرده شیشه ای بالکن

در بسیاری از قسمت های ساختمان احتیاج به نرده وجود دارد به همین دلیل ما قصد داریم شما را با نوع نرده شیشه ای آن آشنا کنیم زیرا از نوع نرده شیشه ای امروزه استقبال زیادی می شود و طراحان و معماران بیشتر تمایل به این نوع نرده دارند. زیبایی و ایمنی این نوع نرده ها دلیل این استقبال می باشد.

 

انواع مدل نرده شیشه ای

در اینجا شما را به اختصار با مدل های این نوع  نرده آشنا می کنیم:

فیکس پوینت، اسپیگوت، اکسپوز، پایه فلزی و بست شیشه گیر، تراس، بالکن و پله.

 

نرده شیشه ای پله

این نوع نرده زیبایی به سزایی برای پله به وجود می آورد. که این نوع نرده از شیشه نشکن و کاملا ایمن ساخته شده است به همین دلیل این نوع نرده های شیشه ای را در ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و همچنین در ویلا های ییلاقی نیز می توان استفاده کرد.

این نوع نرده به دلیل جایگاه و موقعیتی که در خانه دارد باید بسیار ایمن ساخته شود و در ساخت و نصب آن باید از بهترین قطعات و افراد با تجربه و حرفه ای استفاده کرد. در این نوع نرده ها، هم تولید و هم اجرا نقش به سزایی در امنیت این نوع پله ها دارد.

 

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای مناسب برای بالکن می باشد زیرا در برابر نور شفاف است و همچنین استقامت بالا در مقابل فشار را دارد. این نوع نرده مناسب برای بالکن باید از بهترین قطعات و مواد با کیفیت ساخته شود. بنا به دلایلی که گفتیم امروزه برای نرده های بالکن بیشتر از نرده ی شیشه ای استفاده می شود. دیواره ی این نرده های شیشه ای از شیشه های سکوریت و یا لمینت ساخته می شود که یک اندازه و دارای ضخامت یکسان می باشد.

نرده شیشه ای برای بالکن بسیار زیبا می باشد و باعث پاکیزگی محیط می شود. این نرده ها می توانند به صورت کشویی نیز نصب شوند.

حصار شیشه ای بالکن بدون هیچ گونه آلودگی و سد سازی در برابر دید افراد بهترین نوع نرده می باشد. این نرده های بالکن ها چند لایه دارند که لایه ی میانی آن بسیار محکم و یونیزه شده است به همین دلیل در برابر شکستگی و تغییرات آب و هوا تاب می آورد.

 

مزایای نرده شیشه ای بالکن

استفاده نرده شیشه ای برای بالکن دارای مزایایی از قبیل دید بهتر، استفاده بهینه از نور خورشید، تهویه مناسب و … می شود. این حفاظ و نرده ها بیشتر برای ساختمان هایی استفاده می شود که احتیاج به تهویه و دید بیرون دارند. یکی دیگر از مزایای این نرده های برای بالکن استفاده از فضای خارجی و زیبا سازی ساختمان ها می باشد. طراحان و معماران مدرن و امروزی برای ساخت و طراحی این ساختمان ها از این نوع نرده ها استفاده می کنند چون باعث شفاف شدن ساختمان و یک دست شدن آن می شود. از دیگر نکات مثبت این نرده ها می توان به استاندارد بودن و سریع و دقیق بودن نصب آن ها اشاره کرد.

ساختمان های بسیار بلند و دارای طبقات زیاد احتیاج به ایمنی دقیق و بالا دارند و استفاده از این نرده های شیشه ای برای بالکن ها هم ایمنی را در بر دارد هم برخلاف نرده های دیگر زیبا است و نمای ساختمان را زشت نمی کند. هزینه های ساخت و نصب این نرده ها ب مدل و ضخامت و ارتفاع آن بستگی دارد.

قیمت نرده شیشه ای بالکن بستگی به یراق آلاتی دارد که در ساخت این نوع نرده استفاده می شود. از دیگر عوامل موثر متراژ فضا نیز می باشد.

در ساخت این نوع نرده بالکن از پروفیل آلومینیومی استفاده می شود که به صورت های دفنی و روکار می باشد تا شیشه های لمینت را ثابت نگه دارد.

 

نرده شیشه ای دفنی

در این مدل ابتدا ریل به خصوصی در کف سازی جایگذاری می شود که این ریل متناسب با ارتفاع و ضخامت شیشه مورد نظر می باشد. بعد از نصب ریل، شیشه را درون ریل نصب می کنند.

از نرده شیشه ای دفنی می توان در نمای ساختمان، تراس، پله ها ، فضای خارجی و داخلی ساختمان استفاده کرد. جنس این نوع نرده از استیل به صورت ضد آب می باشد که تغییر رنگ نخواهد داد و همچنین می تواند از جنس آلومینیوم نیز باشد.

 

انواع یراق آلات شیشه ای

برای ساخت نرده های شیشه ای از یراق آلات گوناگونی استفاده می شود که در اینجا شما را با انواعی از این یراق ها و در واقع با دیتیل نرده شیشه ای آشنا می کنیم.

شیشه، بست زمین به شیشه لوکس،کانکتور دیوار به شیشه،  شیشه گیر کوچک، شیشه گیر بزرگ، بست، بست بغل پله به شیشه، بست شیشه دو تیکه بزرگ، بست شیشه دو تیکه کوچک، اسپایدر دو شاخ، اسپایدر تک شاخ، اسپایدر چهار شاخ، رتیل، فین گلس تک شاخ چپ، فین گلس تک شاخ راست، فین گلس چهار شاخ، فین گلس دوشاخ وسط، بست شیشه، پایه شیشه خور و …

یراق آلاتی که در بالا نام بردیم برای نصب و تهیه این نوع نرده لازم می باشد. اگر می خواهید نرده شیشه ای با کیفیت داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که این ابزار و یراق آلات را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

 

لیست قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه بسته به نوع شیشه ی مورد استفاده متفاوت می باشد. انواع شیشه مانند لمینت و سکوریت هر کدام قیمت متفاوتی دارند. جدا از موارد بالا ارتفاع و ضخامت شیشه نیز در تعیین قیمت موثر می باشد.

قیمت نرده شیشه ای با پایه آلومینیوم و استیل حدودا بین  1850000  تا 2400000 می باشد.

قیمت نرده شیشه ای ریلی حدودا بین 4500000 تا 6500000  می باشد.

قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت حدودا بین 5500000 تا 7000000 می باشد.

قیمت نرده شیشه ای اسپیگت حدودا بین 4700000 تا 6700000 می باشد.

 

بعضی از مراکز فروش این نوع از نرده ها دارای خدمات پس از فروش نیز می باشند که این خدمات شامل تعمیر رایگان می باشد. هدف این مراکز دادن خدمات با کیفیت و استثنایی به مشتریان خود می باشد. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید به مراکز فروش توجه کنید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

.