ویترین شیشه ای

ویترین  شیشه ای : جلوه و جذابیت بصری

ویترین شیشه ای ، ویترین شیشه ای منزل ، ویترین شیشه ای مغازه ، قیمت ویترین شیشه ای ، ویترین شیشه ای دیواری ، بوفه شیشه ای ، قفسه شیشه ای مغازه ، دکور شیشه ای مغازه

 

بهره گیری از شیشه های شفاف و زیبا و یا انواع طرحدار آن می تواند بهترین ایده جهت ساخت ویترین باشد. این ویترین ها می توانند موجب ایجاد زیبایی بصری خیره کننده ای برای تجارت مورد نظر شوند. ترکیب شیشه با متریال هایی مانند فلز و چوب نیز می تواند ویترینی شیک را به وجود آورد.

اگر شما در پی دستیابی به ظاهری چشم نواز و جلب توجه حداکثری مشتریان خود می باشید، به وسیله ی استفاده از شیشه در ویترین های خود می توانید تجارت خود را رونق دهید و نمایی مدرن برای فروشگاه خود ایجاد کنید. ویترین های شیشه ای چه به طور کامل به وسیله متریال شیشه طراحی شده باشند، و چه اینکه قاب داشته باشند دارای کاربردهای متفاوتی هستند.  ویترین شیشه ای در فضای خانه جهت نشان دادن وسایل تزئینی و همچنین در مغازه ها، فروشگاه ها، شرکت ها و … برای نشان دادن کالاهای جذاب به کار می روند.

 

ویترین فروشگاه ها 

به کارگیری یک ویترین زیبا و جذاب در فروشگاه ها یا محل کار، از مهمترین فاکتورهای جذب مشتری و فروش ویترین میتواند شیوه ی ارتباط میان صاحب کسب و کار با مشتری ها باشد تا به وسیله ی آن، اجناس و سبک کاری خود را با دید اول به آن ها معرفی کنید. به عبارتی دیگر، ویترین جذاب، زبان تبلیغاتی شما در مکان کار است که برای دستیابی به تجارتی موفق به آن نیاز خواهید داشت.

 

مناسب ترین متریال ویترین

بهره گیری از شیشه های شفاف و زیبا و یا انواع طرحدار آن می تواند بهترین ایده جهت ساخت ویترین باشد. این ویترین ها می توانند موجب ایجاد زیبایی بصری خیره کننده ای برای تجارت مورد نظر شوند. ترکیب شیشه با متریال هایی مانند فلز و چوب نیز می تواند ویترینی شیک را به وجود آورد. تنوع ویترین شیشه ای بسیار زیاد است و می توان به وسیله ی ترکیب کردن آن با متریال های دیگر، ویترین های منحصر بفردی را طراحی کرد. حتی استفاده از ویترین شیشه ای کوچک به گونه ای است که توسط یک نورپردازی ساده ایجاد نمایی جذاب می کند. بنابراین بهره گیری از متریال شیشه در نمای ویترین مغازه ها، فروشگاه ها یا شرکت های تجاری حرفه ای می تواند گزینه ای ایده آل باشد.

 

ویترین شیشه ای

کاربرد شیشه جهت ساخت ویترین ابتدا به وسیله ی کمدهای کوچک دیواری آغاز شد. بعد از افزایش مقاومت آن، از شیشه جهت ساختن ویترین‌ های کاملا شیشه ای در تمام مکان ها استفاده شد. توانایی شیشه در نحوه ی عبور نور از خود و شفافیت آن در دکوراسیون موجب شد از شیشه برای وسیع تر نشان دادن فضاهای کوچک استفاده کنند. علاوه بر آن، وجود شیشه در ویترین های منازل، موجب ایجاد فضایی جذاب می شود. بازتاب نور  موجب می شود که لوازم موجود در ویترین های شیشه ای با ظرافت بیشتری دیده شوند. ویترین های شیشه ای یک عنصر لوکس در دکوراسیون داخلی محسوب می شوند که دارای اشکال مختلفی می باشند. بعضی از این نوع ویترین ها به صورت قفسه در دیوار قرار می‌ گیرند که قابلیت جابجایی ندارند و انواع دیگر آن بر روی پایه هایی قرار می گیرند و قابل جابجایی هستند.

 

ساخت ویترین شیشه ای 

ساخت ویترین شیشه ای امری بسیار ظریف است و به دقت بالایی نیاز دارد. شیشه ی مورد استفاده در تولید و ساخت ویترین شیشه ای بهتر است از نوع شیشه سکوریت باشد تا مقاومت و استحکام زیادی داشته باشد تا در کنار زیبایی دارای امنیت نیز باشد. با اهمیت ترین موضوع در ساخت و تولید ویترین شیشه ای، ابعاد و اندازه دقیق ویترین و شیشه ی مورد نیاز آن است زیرا هنگامی که ابعاد شیشه و ابعاد ویترین مورد نظر دارای هماهنگی و تناسب نباشد، امکان انجام برش و نصب شیشه وجود نخواهد داشت. ویترین شیشه ای می تواند به دو صورت ثابت و ریلی اجرا شود اما باید به این نکته دقت کرد که ریل شیشه ویترین با کیفیت بالایی اجرا شود تا به راحتی باز و بسته شود.

 

کاربرد ویترین شیشه ای

1.استفاده از ویترین شیشه ای در فضای منازل: توجه به این نکته ضروری است که ویترین انتخاب شده دارای هماهنگی با دکوراسیون منزل باشد. شما می توانید توسط ویترین های شیشه ای متفاوت، دکور ویترین شیشه ای دیواری یا طرحی هماهنگ با معماری داخلی خود را انتخاب کنید و موجب زیباتر شدن محیط و فضای منزل خود شوید.

2.استفاده از ویترین های شیشه ای در مکان های عمومی: در صورتی که قصد استفاده از ویترین های شیشه ای در مکان هایی مانند نمایشگاه ها و … را جهت معرفی محصولات مورد نظر خود دارید، می بایست با در نظر گرفتن نکات مهمی موجب جلب توجه بیشتر افراد به ویترین خود شوید. در ابتدا باید توجه کنید که کالاها را به درستی در معرض نمایش بگذارید، به طور مثال استند هایی که فقط یک سمت آن ها از جنس شیشه می باشد، چندان مناسب نیستند زیرا نمی توانند تمام زوایای محصول را به خوبی در معرض دید بگذارند.

3.ویترین شیشه ای مغازه ها یا فروشگاه‌ ها: ویترین های شیشه ای به دلیل شفافیت و بازتاب نور دارای توانایی زیادی جهت نمایش بهتر کالاها می باشند. این نوع از ویترین ها، به علت ایجاد بازتاب نور و جلوه ی بصری زیبایی که ایجاد می کنند جهت استفاده در مغازه ها یا فروشگاه ها گزینه ی بسیار مناسبی می باشند. فروشگاه هایی مانند فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، موبایل، لوازم آرایشی و … که نیاز به نمایش بهتر اجناس خود دارند می توانند از این ویترین ها استفاده کنند. بهره گیری از شیشه های سکوریت موجب این قابلیت می شود که بتوان کالاهای سنگین تر را بدون نگرانی از شکستن ویترین، روی آن قرار داد.

4.استفاده از ویترین شیشه ای در اداره ها و شرکت ها: در سال های اخیر استفاده از ویترین های شیشه ای در اداره ها و شرکت ها مرسوم شده است. ویترین ها و قفسه های شیشه ای جهت قرار دادن لوازم تزئینی برای به وجود آوردن تحول در فضای شرکت ها و ادارات و یا طبقه بندی مدارک استفاده می شوند. زیبایی بصری این نوع از ویترین ها، موجب ایجاد دکوراسیونی جذاب می شود که برای کارکنان و ارباب رجوع جذاب خواهد بود. می توان از ویترین های شیشه ای به صورت قفسه های ثابت یا متحرک استفاده کرد.

 

یراق آلات ویترین شیشه ای

نصب و اجرای مستحکم ویترین شیشه ای می بایست توسط اتصالات و یراق آلات انجام شود. نوع یراق آلات ویترین شیشه ای به نوع شیشه ی مورد نظر و شیوه ی باز و بسته شدن آن بستگی دارد. اصولا از شیشه ی استفاده می شود و در نتیجه یراق آلات آن شامل مواردی مانند استوپ، لولا، دستگیره، بست، فریم، درزگیر و ریل می شود و کیفیت هر یک از اینها بر قیمت خرید ویترین شیشه ای مغازه تاثیرگذار است.

 

.