پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای:
پارتیشن اداری شیشه ای خود شامل 3 تیپ پارتیشن است.
پارتیشن اداری شیشه ای با فریم تک جداره … فریم میتواند از آلومینیوم یا ام دی اف باشد.
پارتیشن اداری شیشه ای با فریم دوجداره … فریم میتواند آلومینیوم یا ام دی اف باشد.
پارتیشن اداری شیشه ای بدون فریم ( فرم لس )

پارتیشن با شیشه سکوریت ، پارتیشن شیشه ای فریم لس ، پارتیشن شیشه و استیل ، قیمت پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن آلومینیومی ، پارتیشن شیشه ای تک جداره ، پارتیشن شیشه ای منزل ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای متحرک

به عنوان پرکننده اکثرا از شیشه شش میل سکوریت استفاده می شود ، همچنین می توان بجای شیشه سکوریت از ورق های دیگر مانند ورق ام دی اف ، طلق پلاستیکی، ورق فولادی یا ورق آلومینیومی استفاده کرد یا بصورت ترکیبی از دو نوع پرکننده شیشه و ام دی اف در دردیوارهاین مدل پارتیشن اداری استفاده کرد در صورت استفاده از شیشه می توان با عملیات سند بلاست روی شیشه ها آرم یا طرح مورد نظر مشتری را روی شیشه ها حک کرد یا با دستگاه سی ان سی روی ام دی اف طرح مورد نظر مشتری را حکاکی کرد.

شاید اینگونه بنظر رسد که استفاده از پارتیشن شیشه ای فقط به منظور استفاده حد اکثری از نور طبیعی و دید و ارتباط حد اکثری صورت میگیرد . حال آنکه . بایستی توجه داشت این قابلیت از پارتیشن شیشه ای تنها کاربرد این محصول نمیباشد.

و استفاده از متریال شیشه از دیر باز در سازه های مختلف معماری مورد توجه بوده و این متریال در گونه ها، اشکال و قابلیتهای مختلف بکار گرفته میشده است.

پارتیشن ها و دکوراسیون ما برای هر پروژه به صورت اختصاصی و با توجه به خصوصیات همان پروژه طراحی و تولید می شوند. تنوع پارتیشن اداری تولید شده توسط مجموعه، توانایی رفع نیاز هر نوع پروژه ای را دارد اما با این وجود امکان تولید پارتیشن های خاص و برمبنای نیازهای اختصاصی یک پروژه ویژه نیز فراهم است.

آریو نما با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عملی نیروهای متخصص در بحث فنی و اجرایی در بیش از یک دهه فعالیت توانسته است رزومه چشمگیری در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا برجای بگذارد.

.