پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای نوعی دیوار شیشه ای است که علاوه بر زیبایی بصری که در فضا به وجود می آورد موجب تفکیک فضاها از یکدیگر می شود و به عنوان عایق صوتی و مانع در برابر عوامل محیطی عمل می کند. زمانی که جهت طراحی فضای اداری خود در حال برنامه ریزی می باشید، پارتیشن شیشه ای می تواند نقش مهم جداسازی فضاهای داخلی را توسط متریال های متفاوت بر عهده بگیرد. بهترین و مناسب ترین متریال پارتیشن می تواند شیشه ی سکوریت باشد. به علت خاصیت انعطاف پذیری پارتیشن شیشه‌ای، به آسانی می توان آن را در محیط های مختلف نصب کرد و موجب به حداکثر رسیدن زیبایی و کارایی آن فضا شد.

 

انواع پارتیشن اداری شیشه ای :
پارتیشن اداری شیشه ای خود شامل 3 تیپ پارتیشن است.
پارتیشن اداری شیشه ای با فریم تک جداره … فریم میتواند از آلومینیوم یا ام دی اف باشد.
پارتیشن اداری شیشه ای با فریم دوجداره … فریم میتواند آلومینیوم یا ام دی اف باشد.
پارتیشن اداری شیشه ای بدون فریم ( فرم لس )

پارتیشن با شیشه سکوریت ، پارتیشن شیشه ای فریم لس ، پارتیشن شیشه و استیل ، قیمت پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن آلومینیومی ، پارتیشن شیشه ای تک جداره ، پارتیشن شیشه ای منزل ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای متحرک

ویژگی های پارتیشن شیشه ای

1.     جذابیت و زیبایی پارتیشن شیشه ای

2.     دارای ضخامت کم و 10 میلی متری به نسبت انواع دیگر  پارتیشن ها

3.     دارای عملکرد صوتی-آکوستیک تا اندازه ی 47 DB

4.      دارا بودن طیف بسیاری از رنگ‌ های متنوع برای استفاده در شیشه و فریم

5.     قابلیت اجرای انواع طرح های سندبلاست

6.      قابلیت اجرای پارتیشن شیشه ای با ارتفاع استاندارد و یا ارتفاع کامل

7.      قابلیت نصب سریع و آسان

 

انواع پارتیشن شیشه ای

1.     پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار

2.     پارتیشن شیشه ای ثابت و متحرک

3.     پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و دو جداره

 

انواع طرح های پارتیشن شیشه ای

1.     پارتیشن با طرح ایتالیایی

2.     پارتیشن با طرح گلد

3.     طرح آنادایز

4.     پارتیشن با طرح سیلور

5.     پارتیشن اقتصادی+

6.     اقتصادی

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

این نوع پارتیشن دارای جذابیت بیشتری به نسبت نوع فریم دار آن می باشد و علت این زیبایی، عدم وجود جدا کننده در میان شیشه ها می باشد. علاوه بر جذابیت، هزینه پایینتر و مقرون به صرفه بودن این نوع سیستم به نسبت سیستم فریم دار، موجب محبوبیت و کاربرد بیشتر آن شده است.

مهم ترین قسمت پارتیشن شیشه ای فریم لس ، شیشه است. این نوع پارتیشن از شیشه و یراق آلات مخصوصی تشکیل می شود و مزیت اصلی آن، دارا بودن سطح مفید بیشتر به علت نداشتن فریم می باشد. این پارتیشن، به علت نداشتن فریم شکننده به نظر می رسد اما دارای استقامت و استحکام بسیار زیادی است.

 

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک به عنوان فضاهای موقت استفاده می شود. این نوع پارتیشن را می توان به آسانی و توسط تنظیماتی که بر روی آن انجام می شود انتقال داد. پارتیشن های شیشه ای متحرک از پنل های شیشه ای تشکیل می شود که به وسیله ی بست هایی به کف پنل متصل می شوند، پنل انتهایی قابلیت چرخش آزاد بر روی پاشنه ی درب و اجرا با جام شیشه را دارد. برای زیبایی بیشتر این نوع از پارتیشن ها می توان از شیشه های دکوراتیو یا طرح دار سند بلاست شده استفاده کرد.

 

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره، در مکان های پر سر و صدا استفاده می شود. این پارتیشن علاوه بر اینکه عایق صوتی مناسبی است دارای شفافیت بالایی بوده و مانع از انتقال دما و حرارت می شود. پارتیشن شیشه ای دوجداره دارای دو لایه از شیشه سکوریت با ضخامت 10 میل می باشد که عایق پر قدرت صوتی است.

 

کاربرد پارتیشن شیشه ای

1.استفاده از پارتیشن های شیشه ای در دفاتر اداری و شرکت ها موجب ایجاد فضاهای جدا کننده ی موقت یا دائمی می شود، این پارتیشن ها را می توان حتی به شکل آکاردئونی اجرا کرد تا در صورت لزوم، پارتیشن ها جمع شوند و ایجاد فضایی یکپارچه کنند.

2.پارتیشن ها می توانند در آپارتمان‌ ها به عنوان جایگزینی برای دیوارهای سنتی استفاده شوند و موجب گسترش فضای بصری شوند. از این محصول به عنوان پارتیشن حمام نیز می توان استفاده کرد.

3.پارتیشن های شیشه ای در هتل‌ ها و رستوران‌ با رنگ ها و مدل های متنوع قابل استفاده می باشد و موجب ایجاد فضایی شیک و لوکس و تاثیرات مثبتی بر مشتریان این مکان ها می شود.

 

مزایای پارتیشن شیشه ای

1.     این پارتیشن دارای خاصیت انعطاف پذیری است و به راحتی می تواند جا به جا شود و در مکان های دیگری نصب شود، در صورتی وجود دیوارهای سنتی تغییر در طرح و نقشه ی یک فضا را بسیار پر هزینه و پر زحمت خواهد کرد.
2.     نگهداری پارتیشن شیشه ای بسیار راحت است و به آسانی توسط شیشه شور و دستمال مناسب تمیز می شوند
3.     هزینه ی نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای به گونه است که در برابر دیوارهای ثابت بسیار به صرفه می باشد.
4.     استفاده از این نوع از پارتیشن ها موجب می شود که در زمان روز نیاز به روشنایی الکتریکی کاهش یابد و موجب مصرف انرژی کمتری می شود.
5.     بهره گیری از نور طبیعی و ورود آن به محل کار از نتایج دیگر نصب و استفاده از پارتیشن شیشه ای می باشد.

6.     ظاهر زیبای پارتیشن شیشه ای موجب جذابیت بیشتر هر شرکتی خواهد شد و مطمئنا وجود ظاهری حرفه ای در مکان کار موجب جذب بیشتر مشتریان بالقوه خواهد شد.
7.     پارتیشن های شیشه ای با کیفیت بالا می توانند به عنوان عایق صوتی عمل کنند و موجب کمتر شدن حواس پرتی کارمندان در نتیجه ی سروصدای موجود و بهره وری بیشتر در کار آنان شوند.
8.     در صورت استاندارد و مقاوم بودن شیشه های پارتیشن ها و نگهداری مناسب از آنها، این نوع از پارتیشن ها دارای عمر بالایی می باشند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای

عوامل زیر بر قیمت پارتیشنی که توسط شرکت پارتیشن شیشه ای راش دکور تهیه و نصب می شود، تاثیرگذار است:

ابعاد و متراژ شیشه ی مورد نیاز برای پارتیشن و نوع شیشه ی مورد استفاده در آن بر قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره یا دوجداره تاثیرگذار است.
نوع و کیفیت یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای یکی از عوامل مهم در قیمت پارتیشن شیشه ای هستند. یراق آلات پارتیشن دارای دو نوع ایرانی و وارداتی می باشند و با کیفیت و قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.
دارا بودن فریم در پارتیشن های شیشه ای یا فریم لس بودن آن از عوامل مهم دیگری است که بر قیمت پارتیشن موثر است.
قیمت ها با توجه به متراژ کار متفاوت است و بعد از بازدید کارشناس پروژه از مکان آن و ترسیم نقشه ی طراحی شده، قیمت پارتیشن های شیشه ای تعیین می گردد.
طرح های زیبای سندبلاست موجب ایجاد زیبایی و تنوع در طرح شما شده و می تواند بیانگر لوگو یا نماد تجاری مورد نظر شما باشد، میزان و نوع سندبلاست نیز از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن انتخاب شده توسط شما خواهد بود.

آریو نما با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عملی نیروهای متخصص در بحث فنی و اجرایی در بیش از یک دهه فعالیت توانسته است رزومه چشمگیری در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا برجای بگذارد.

.