چشم انداز های زیبای تابلو چلنیوم

چشم انداز های زیبای تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم چشم انداز عالی فراهم میکند. در مقایسه با تابلوهای باکس یا پلکسی ، تابلو چلنیوم انعطاف پذیری بیشتری در طراحی ارائه می دهد و ظاهر بسیار چشمگیرتری داراست. یکی از جذاب ترین مزایای استفاده از تابلو چلنیوم، فضای نامحدود فونت های موجود است. ساخت منحصر به فرد در حروف ، امکان استفاده از آنها را از فرمت تابلوهای سنتی گسترش می دهد که شامل جعبه ها و قاب ها، آرم ها و حتی تصاویر می شود.

شخصی سازی فونت و رنگ یکی از مزایای استفاده از حروف تابلو چلنیوم برای ترویج کسب و کار یا سازمان شما یا فروشگاه شما می باشد. محصولات تابلوسازی در ساختمان های اداری، مراکز خرید و خرده فروشی، رستوران ها، بانک ها و بسیاری از انواع دیگر کسب و کار و موسسات ظاهر شده اند و به علت زیبایی ظاهری و جلب نظر مخاطب در راس صنعت تابلو سازی مدرن قرار دارند.

نمای تابلو چلنیوم یک انتخاب محبوب برای همگان است.گاهی اوقات به عنوان تابلو چلنیوم استاندارد نامیده میشود. حروف مجزای چلنیوم های روشن، بیشترین استفاده در تابلو های چلنیوم از حروف هستند و معمولا در مراکز خرده فروشی و مراکز خرید در فضای باز یافت می شوند.

هر حرف از پانل کامپوزیت آلومینیومی (ACP) پایدار و جانبی ساخته شده از کویل های کانال آلومینیومی پیش ساخته است که معمولا از داخل رنگ سفید و در بیرون در رنگ های مختلف حروف موجود است. هر حرف به تنهایی به واسطه لامپهای LED و SMD یا لوله های نئون روشن می شود و یک ورق پلکسی شفاف در مقابل حروف نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که نور درخشان در سطح جلویی آن قرار دارد. طیف گسترده ای از رنگ ها می تواند با استفاده از یکی از رنگ های پلکسی شفاف موجود و یا با استفاده از یک پوشش ورقه ای شفاف بر روی سطح پلکسی سفید تولید شود.

 

حروف های تابلو چلنیوم معمولا با استفاده از:

·         آلومینیوم کامپوزیت پانل پشت(سفید)

·         ورق پلکسی

·         کلاهک اتصال

·         چراغ ال ای دی

ایجاد می شود.

پیشنهاد مطلب:

تابلو چلنیوم به همراه LED و پلکسی

جذب نگاه مشتری – هدف تابلوسازی پاسارگاد در طراحی تابلو

پروژه های برتر تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم با نورپردازی Halo

همانطور که در مقاله قبل اشاره به انواع تابلو های چلنیوم داشتیم یکی از آنها نورپردازی هالو بود در این قسمت به توضیح کامل تری از آن می پردازیم. تابلو چلنیوم  با روشنایی Halo به عنوان حروف معکوس شناخته می شوند – اغلب هنگامی استفاده می شود که یک نگاه دقیق تر را بخواهد به خود جلب کند. تابلو چلنیوم خطی Halo معمولا با اسپلرها نصب می شوند تا شکاف بین عقب حروف و دیوار و یا دیگر سطح نصب را حفظ کنند تا اجازه دهند که نور از طریق پشت حرف ها خارج شوند و از دیوار منعکس شوند. به عنوان یک اثر هاله و چشم گیر، این کار با ساخت حروف با سمت جلو به سمت عقب انجام می شود – از این رو نام آن تابلو چلنیوم معکوس است.

تابلو چلنیوم Halo Lit معمولا با استفاده اجزای زیر ساخته میشوند:

1.      آلومینیوم چهره

2.      بازگشت آلومینیوم

3.      لکسان شفاف

4.      چراغ ال ای دی